افزونه چند فروشندگی Dokan Pro Starter

امتیاز :
افزونه چند فروشندگی Dokan Pro Starter
5 از 8 رای

افزونه چند فروشندگی Dokan Pro Starter سایت وردپرسی شما را به یک سیستم چندفروشندگی تبدیل می کند،این افزونه امکان پیاده سازی سیستم چندفروشندگی در سایت های وردپرسی را با استفاده از فروشگاه ساز ووکامرس فراهم می کند و شما به این صورت می توانید از سایت خودتان به صورت درصدی درآمدزایی کنید.

افزونه چند فروشندگی Dokan Pro Starter یکی از افزونه های حرفه ای وردپرس است که در دو نسخه Dokan Pro Starter و Dokan Lite عرضه می شود و این امکان را دارد که پنلی در اختیار فروشندگان سایت شما قرار دهد تا بتوانند محصولات خودشان را برای فروش قرار دهد و حتی از میزان فروش محصولات هم باخبر شوند.این افزونه برای هر فروش به صورت اتوماتیک کمیسیون صاحب سایت را لحاظ می کند.

افزونه چند فروشندگی Dokan Pro Starter

در برگه های ثبت نام و ورود سایت شما افزونه دکان امکان ثبت نام کاربران به صورت فروشنده را فراهم می کند که این امکان به صورت دستی در پنل مدیریت وردپرس برای شما وجود دارد و شما می توانید تمام فروشندگان سایت را مدیریت کنید و یا اینکه فروشنده ی جدید رو به سایت اضافه کنید.پس از ثبت نام هر کاربر به عنوان فروشنده در سایت و ساختن فروشگاه افزونه دکان یک لینک اختصاصی را برای هر فروشنده در سایت ایجاد می کند که از طریق این لینک ها محصولات فروشندگان سایت شما قابل مشاهده هستند.

افزونه چند فروشندگی Dokan Pro Starter دارای یک پنل تنظمیات حرفه ای برای مدیریت بخش های مختلف چندفروشندگی سایت است و شما می توانید میزان کمیسیون مدیر سایت را به صورت دلخواه شخصی سازی کنید و همچنین نظارت دقیقی روی میزان فروش و فعالیت فروشندگان خودتان داشته باشید.

 

افزونه دکان بر پایه افزونه فروشگاه ساز WooCommerce و برای CMS وردپرس طراحی شده است،این افزونه یک سیستم چندفروشگاهی قدرتمند است که تمام امکانات راه اندازی این سیستم را برای شما محیا می کند.

افزونه دکان دارای یک سیستم آنالیز و بررسی میزان فروش محصولات برای فروشندگان و همچنین برای مدیر سایت،که روند فروش،کمیسیون را در اختیار است،که این سیستم به شما برای ایجاد کمپین های تبلیغاتی برای محصولات پرفروش کمک شایانی می کند.

افزونه چند فروشندگی Dokan Pro Business

 

 

افزونه چندفروشندگی Dokan Pro نسخه Business

در نسخه Business برخلاف این نسخه از افزونه دکان شما با امکانات زیادی برابر با ۴۹۹ دلار رو برو هستید و میتوانید به راحتی سیستم چندفروشندگی خود را پیشرفته تر کنید.این نسخه یعنی بیزینس امکانات متعددی را به افزونه دکان شما اضافه می کنید که نزدیک به ۲۲ ماژول حرفه ای  در این نسخه فعال است که می توانید از آنها استفاده کنید.پس توصیه می کنیم حتما از لینک زیر نسخه Business افزونه Dokan Pro را حتما دریافت کنید.

 افزونه چندفروشندگی Dokan Pro نسخه Business

🏆 برخی از ویژگی های افزونه چند فروشندگی Dokan Pro Starter :

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه خود را ارسال نمایید